Koduaeroobika.ee arutelud

KODUAEROOBIKA - Uudised ja tagasiside

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 14.10.11 23:22matude
Tegemist muidugi täiesti uue asjaga Eestis, nii et palume sõbralikku suhtumist. Arendame kodulehte tehniliselt pidevalt ja üritame muuta kõik võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

Kohe-kohe on tulemas ka rohkem videosid ja treenereid. :)

Tsiteeri

Vasta teemale
Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 14.10.11 23:32kalariho
Väge tore ettevõtmine!

Tsiteeri

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 20.10.11 08:42Mari
Mina ilmselt olen loodud selle lehe sihtrühmaks - pisike põngerjas kodus, kes trennimineku välistab ja asupaik perifeerias :-) ehk siis 20 km raadiuses pole ühtki trennipaika. Peale avanädalat tunnen, kuidas energeetiline ressurss muudkui kasvab ja kasvab - väga suur tänu tegijatele! Ja ootan suure põnevusega uusi treeninguid!

Tsiteeri

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 20.10.11 15:36Cixuke
Mina avastasin koduaeroobika kodulehe eile möödaminnes internetis surfates. Jäi kuidagi silma, täna siis otsisin lehekülje uuesti üles, loomulikult registreerisin end kohe ära ja tegin soojenduse, tantsu ja venituse ja pean ütlema, et see koduleht on ikka uskumatult hea mõte. Ma ise elan natuke linnast väljas ning linna saamine ei ole halva ühistranspordi liikluse tõttu just kõige lihtsam , seega on väga hea, kui saab trenni teha tuntud treenerite juhendusel, ilma koduseinte vahelt lahkumata ning marsade ja bussidega seiklemiseta. Minul pole lehekülje kohta ühtegi halba sõna, väga vahva idee. Jätkake samas vaimus! :)

Tsiteeri

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 30.11.11 15:01Retike
Mina olen ka kindlasti sihtrühm, sest kolides linnast maale ei jõua enam treenimgsaalides käia. Kodus ikka selle tunnikese näpistab. Kas oleks mõeldav, et kunagi tuleks näiteks ka Bodycombat valikusse(üks minu lemmikuid ajast kui veel klubis trennis sai käidud)?

Tsiteeri

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 02.12.11 11:33ethel
ülilahe- mul ka väike laps ja trenni saaks minna alles õhtul, kuid selleks ajaks olen juba väsinud ja ei suuda kodunt välja ajada end.
siin aga lapse magamise ajal superhea teha :)!

praegu on lemmiktrenn kõhu ja seljalihaste trenn, et saaks peale rasedust vormi. tore oleks kui zumba stiili mõni trenn tulevikus ka lisanduks.

jätkake samas vaimus :D

Tsiteeri

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 01.02.12 14:11enny
Super idee!
Kuna kolisin hiljuti Soome elama (siit ka soovitus, et saaks liitumisel ka nt välismaa oma kodukohas märkida), siis soovisin ka siin jätkata aeroobika trennidega. Kahjuks on aga Soomes spordiklubiga liitumine hirmkallis ja ma ei saa seda endale lubada. Soetasin endale mõningad treeningvideod, et kodus trenni teha. Kurb on aga see, et need treeningvideod ammendavad päris kähku ja tahaks ikka midagi uut ja teistmoodi teha. Seega Teie idee koduaeroobika leheküljest on vapustav!
Lahe oleks, kui teie treeningprogrammi lisanduksid ka mõned LesMillsi treeningud (nt bodypump).

Tsiteeri

Koduaeroobika koduleht nüüd avatud! Mis arvate? :) 21.02.14 10:28carina
Tere,
Super lahe ideee! Olen väga õnnelik et selle lehekülje avastasin (tänu Naistesaatele jaanuri lõpus).
Eriti meeldivad Kaja ja Riina üldkehalised treeningud ning see trenn, kus olete juba kõik kokku pannud (soojenduse, harjutused erinevatele lihastele ja venitus). Meeldib, et palju rõhku panete jala ja tuharalihastele:)
Tänud teile!

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-8
Muusikateoste kasutamine sellel leheküljel on kooskõlastatud EAÜ/NCB-ga.